SCHOOLSCHAAK

 

Wat geweest is.

 

 

 

 

 juni 2016

 

De school uit Elst, die in april het beste Overbetuwe team was, heeft weer een mooie Elst prestatie neergezet.

 

De BS "de Esdoorn" werd namelijk tweede op het Nederlands Kampioenschap (NK) schaken voor teams voor groep 3,4 en 5 van basisscholen met maximaal 9 spelers (beste 5 tellen mee).

 

Er waren 272 spelers in Nijmegen van 28 scholen, verdeeld in 3 klassen naar spelersaantal. In de klasse met maximaal 9 spelers waren 15 scholen uit heel Nederland en eindigde BS de Esdoorn op de 2e plaats. Heel mooie prestatie. Individueel was de ereronde voor Aristides. Hij won 6 van de 7 partijen en stond een remise toe.  Aristides kreeg een extra medaille voor de eerste plaats.

Op de foto staan met de gewonnen medailles:

Okke, Mees G, Omar, Mees P, en zitten

Mees K, Aristides en Besmelle.

 

scholen

Pl

 

School

Plaats school

Score

1

 

Letterland

Almere

96

2

 

De Esdoorn

Elst

81

3

 

De Hazesprong

Nijmegen

80

 

individueel

Naam

groep

punten

plaats/van

Aristides Buntara

4B

6,5

1e van 28

Okke de Kruijf

5A

4,5

8 van 28

Mees Garritsen

5B

4

7 van 28

Mees Kuiper

4C

4

11 van 26

Mees Peters

5C

4

11 van 27

Omar Khalid

5D

3

15 van 28

Besmelle Khalid

4A

2,5

23 van 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meester Eric

 

 

 

 

 

11 april 2016

 

Groep 3,4 en5 Schoolschaak uitslagen en stand 2016

 

De foto’s van dit toernooi staan onder menu/Foto’s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindstand

Groep3

Nr

Naam

Score

M/V

Rating

TPR

W-We

WP

SB

PS

1

2

3

4

5

1

Tycho van Wolveren, de Weg

4.0

M

100

340

+1.50

13.0

10.25

12.0

1

˝

1

˝

1

2

Joep Mulder, Stap voor Sta

4.0

M

100

340

+1.50

12.0

8.75

12.5

1

1

˝

˝

1

3

Daan Garritsen, Esdoorn

3.5

M

100

249

+1.00

16.5

10.75

12.0

1

1

˝

˝

˝

4

Haseeb Ahmod, de Ark

3.5

M

100

249

+1.00

11.5

6.75

9.5

0

1

1

1

˝

5

Tom van Helden, Regenboog

3.0

M

100

172

+0.50

16.0

8.5

10.0

1

0

1

1

0

6

Mira Reitsema, Regenboog

3.0

V

100

172

+0.50

14.0

7.0

10.5

˝

1

1

˝

0

7

Izza Fredriks, de Ark

3.0

V

100

100

+0.00

11.5

4.5

6.0

0

0

+

1

1

8

Ties van Venrooij, Lam v B

3.0

M

100

172

+0.50

10.0

5.5

8.0

0

1

1

0

1

9

Leon Spijk, de Ark

2.5

M

100

13

-0.50

10.0

3.5

6.5

0

+

0

1

˝

10

Ruben Gerritsen, de Ark

2.0

M

100

28

-0.50

14.0

5.0

8.0

1

˝

0

˝

0

11

Guus van 't Net, de Wegwij

2.0

M

100

-93

-1.00

14.0

4.0

6.0

1

0

0

0

+

12

Dinand Hendriks, Esdoorn

2.0

M

100

28

-0.50

12.0

4.25

6.0

˝

0

1

0

˝

13

Wessel van Dorst, de Elsta

2.0

M

100

28

-0.50

12.0

3.0

6.0

1

0

0

0

1

14

Elin Post, de Wegwijzer

2.0

V

100

28

-0.50

11.5

4.0

6.0

0

1

0

1

0

15

Julia Meeuwsen, de Wegwijz

2.0

V

100

28

-0.50

8.5

3.5

4.5

0

0

1

˝

˝

16

Besmelle Khalid, de Esdoor

1.5

V

100

-173

-1.00

11.0

1.5

2.5

-

0

0

+

˝

17

Arend de Jong, de Wegwijze

1.0

M

100

-140

-1.50

13.0

2.0

4.0

0

1

0

0

0

 

Eindstand

Groep4

 

Nr

Naam

Score

M/V

Rating

TPR

W-We

WP

SB

PS

1

2

3

4

5

1

Finn Otter, Regenboog

5.0

M

200

914

+1.90

14.0

14.0

15.0

1

1

1

1

1

2

Lars Huizenga, Stap voor S

4.5

M

140

477

+1.79

12.0

10.25

14.0

1

1

1

˝

1

3

Aristides T. Buntara, de E

4.0

M

150

368

+1.35

16.0

11.0

13.0

1

1

1

0

1

4

Thom Brink, Regenboog

4.0

M

125

354

+1.43

12.0

8.0

12.0

1

1

0

1

1

5

Ruben Reitsema, Regenboog

3.5

M

130

257

+0.85

13.5

8.75

11.0

1

1

0

˝

1

6

Mees Kuiper, de Esdoorn

3.0

M

100

206

+0.74

16.0

7.5

10.0

1

0

1

1

0

7

Fleur van Oosten, de Esdoo

3.0

V

100

199

+0.68

15.5

6.5

9.0

0

1

1

1

0

8

Asli Bocu, Regenboog

3.0

M

110

186

+0.54

12.0

5.0

8.0

1

0

0

1

1

9

Jesse van Luttikhuizen, Re

3.0

M

120

180

+0.41

11.0

3.5

7.0

0

1

0

1

1

10

Saleem .... , de Ark

2.5

M

100

110

+0.07

12.0

5.75

7.5

0

1

1

0

˝

11

Jaro Nieuwenhuisen, Regenb

2.5

M

115

100

-0.10

11.0

4.75

6.5

0

1

0

1

˝

12

Sverre van Haarst, de Wegw

2.5

M

100

110

+0.07

11.0

2.75

10.0

1

˝

1

0

0

13

Binck van der Vlis, Regenb

2.0

M

105

46

-0.42

16.0

4.5

8.0

1

0

1

0

0

14

Noah van Wolveren, de Wegw

2.0

M

100

62

-0.27

16.0

3.5

7.0

1

0

0

1

0

15

Lars van Workum, de Ark

2.0

M

120

55

-0.45

14.5

2.5

8.0

1

0

1

0

0

16

Islam Koulali, de Ark

2.0

M

100

42

-0.40

10.0

1.5

5.0

0

1

0

0

1

17

Nathan Pieters, Lam van Bu

1.5

M

100

-38

-0.92

10.0

1.75

2.5

0

0

˝

0

1

18

Thijs Wiersma, de Ark

1.5

M

100

-43

-0.96

9.0

2.25

4.0

0

˝

˝

0

˝

19

Joran Koopma, Lam v Bueren

1.0

M

100

-128

-1.41

13.0

0.5

2.0

0

0

0

1

0

20

Marit Bakker, Lam. v Buere

1.0

V

100

-131

-1.44

11.5

0.5

3.0

0

0

1

0

0

21

Bjorn de Vries, Regenboog

1.0

M

100

-136

-1.47

10.5

1.5

2.0

0

0

0

1

0

22

Ridjay Dwarkasing, de Wegw

0.5

M

100

-264

-1.99

8.5

0.75

0.5

0

0

0

0

˝

 

 

 

Eindstand groep 5

Nr

Naam

Score

M/V

Rating

TPR

W-We

WP

SB

PS

1

2

3

4

5

1

Daan van Helden, Regenboog

5.0

M

140

925

+2.37

11.5

11.5

15.0

1

1

1

1

1

2

Mees Garritsen, de Esdoorn

4.0

M

223

348

+0.71

14.5

9.5

12.0

1

1

0

1

1

3

Milan Harleman, Regenboog

3.5

M

100

282

+1.23

12.5

7.5

11.0

1

˝

1

0

1

4

Bas Peters, Regenboog Apel

3.0

M

100

197

+0.67

11.0

4.5

9.0

1

0

1

0

1

5

Okke de Kruijf, de Esdoorn

3.0

M

100

100

+0.00

8.5

3.5

7.0

0

+

0

1

1

6

Oscar Hengeveld, Oversteek

2.5

M

100

116

+0.12

15.5

6.0

8.5

˝

1

0

1

0

7

Bram van Tol, Pius X Bemme

2.0

M

100

61

-0.27

17.5

5.5

7.5

˝

˝

1

0

0

8

Mees Peters, de Esdoorn

2.0

M

100

36

-0.44

13.5

2.0

5.0

0

0

1

1

0

9

Tijmen Smit, Sunte Werfert

2.0

M

140

28

-0.80

9.0

2.0

3.5

0

0

˝

˝

1

10

Jonne Fredriks, de Ark

1.0

V

100

-124

-1.38

13.5

1.0

5.0

1

0

0

0

0

11

Thijs Wiersma, de Ark

1.0

M

100

900

+0.50

12.5

2.0

4.0

-

1

-

-

-

12

Klaas uit de Bosch, de Ark

1.0

M

100

-107

-1.27

12.0

1.5

3.5

0

˝

˝

0

0

13

Omar, de Esdoorn

1.0

M

100

-132

-1.44

8.5

1.5

3.0

0

˝

0

˝

0


 

 

Eindstand groep 678

Nr

Naam

Score

M/V

Rating

TPR

W-We

WP

SB

PS

1

2

3

4

5

6

7

1

Demain de Dulk, Regenboog

6.5

M

400

618

+1.25

26.0

24.25

27.0

1

1

1

1

1

˝

1

2

Mathijs te Boske, de Ark

5.0

M

224

439

+2.02

30.5

19.0

20.5

1

˝

1

0

1

1

˝

3

Sjoerd Vosselman, Stap voo

5.0

M

416

397

-0.02

30.0

18.5

21.0

1

1

0

1

˝

1

˝

4

Marco Wieland, Stap voor S

5.0

M

423

354

-0.42

27.0

17.0

19.5

1

˝

1

0

˝

1

1

5

Koen Venbrux, Esdoorn

5.0

M

197

416

+2.04

26.5

15.0

20.0

1

0

1

1

1

0

1

6

Chris Nieman Regenboog Ape

4.5

M

100

310

+1.95

21.5

11.25

15.5

˝

1

0

0

1

1

1

7

Luc Lagendijk, Stap voor S

4.0

M

267

214

-0.46

27.0

12.5

19.0

1

1

0

1

0

1

0

8

Dinand Dunnink, de Ark

3.5

M

100

226

+1.07

27.5

10.25

15.0

0

1

1

0

1

˝

0

9

Sil Jansen, de Esdoorn

3.5

M

133

207

+0.58

27.5

9.5

15.5

0

1

1

1

0

0

˝

10

Tijn de Kruijf, Esdoorn

3.5

M

228

187

-0.40

22.0

5.75

13.5

˝

0

1

1

0

0

1

11

Thim Venbrux, Esdoorn

3.0

M

202

163

-0.43

28.5

8.5

15.0

1

0

1

0

1

0

0

12

Mariam Adibekjan, het Tale

3.0

V

100

87

-0.14

23.0

8.5

11.5

0

1

0

1

0

˝

˝

13

Nathan van Assen, de Elsta

3.0

M

100

8

-0.73

17.0

6.25

13.0

+

0

0

˝

1

˝

0

14

Jojanneke Kout, de Abacus

3.0

V

100

65

-0.36

15.5

5.0

10.0

0

1

0

0

1

0

1

15

Youri van Wolveren, de Weg

2.0

M

100

-8

-0.86

16.5

2.0

9.0

-

0

1

1

0

0

0

16

Abraham Adibekjan, het Tal

1.5

M

100

-53

-1.33

26.0

3.75

4.0

0

0

0

˝

0

1

0

17

Isahak Adibekjan, het Tale

1.0

M

100

-148

-1.98

26.0

2.5

1.0

0

0

0

0

0

0

1

18

Jakob Adibekjan. het Talen

1.0

M

100

-126

-1.78

25.0

3.0

2.0

0

0

0

0

0

1

0

 

 

 

 

10 april 2016

 

Uitslag BO Groep 3,4 en 5 schaken voor teams 9 april 2016 in Elst.

 

1e de Regenboog, Apeldoorn

148

2e de Esdoorn, Elst

102

3e de Ark, Elst

88

4e de Wegwijzer, Elst

70

5e Lam. van Bueren, Zetten

33

6e Stap voor Stap, Elst

27

7e de Oversteek, Nijmegen

10

8e de Elstar, Elst

9

9e Sunte Werfert, Elst

9

10e PIUS X, Bemmel

9

 

10 scholen met 51 spelers.

 

Groep 3,4 en5 Schoolschaak uitslagen en stand 2016

 

 

 

ronde

1

2

 

3

 

4

 

5

T

de Ark

 

 

 

 

35

 

53

 

70

 

88

Lars van

Workum

ark4

3

1

4

3

7

1

8

1

9

Saleem

 

ark4

1

3

4

3

7

1

8

2

10

Klaas uit de 

Bosch           

ark5

1

2

3

2

5

1

6

1

7

Jonne

Fredriks

ark5

3

1

4

1

5

1

6

1

7

Thijs

Wiersma

ark4

1

2

3

2

5

1

6

2

8

Islam

Koulali

ark4

1

3

4

1

5

1

6

3

9

Ruben

Gerritsen

ark3

3

2

5

1

6

2

8

1

9

Leon

Spijk

ark3

1

1o

2

1

3

3

6

2

8

Haseeb

Ahmod

ark3

1

3

4

3

7

3

10

2

12

Izza

Fedriks

ark3

1

1

2

1o

3

3

6

3

9

de Elstar

 

 

 

 

4

 

5

 

6

 

9

Wessel van

Dorst

els3

3

1

4

1

5

1

6

3

9

de Esdoorn

 

 

 

 

44

 

61

 

83

 

102

Daan

Garritsen

esd3

3

3

6

2

8

2

10

2

12

Dinand

Hendriks

esd3

2

1

3

3

6

1

7

2

9

Fleur van

Oosten

esd4

1

3

4

3

7

3

10

1

11

Aristides T.

Buntara

esd4

3

3

6

3

9

1

10

3

13

Mees

Kuiper

esd4

2

1

4

3

7

3

10

1

11

Besmelle

Khalid

esd4

1o

1

2

1

3

1

4

2

6

Omar

Khalid

esd4

1

2

3

1

4

2

6

1

7

Okke de

Kruijf

esd5

1

3

4

1

5

3

8

3

11

Mees

Peters

esd5

1

1

2

3

5

3

8

1

9

Mees

Garritsen

esd5

3

3

6

1

7

3

10

3

13

Lam v Bueren

Zetten

 

 

 

10

 

19

 

25

 

33

Ties van

Venrooij

lb3

1

3

4

3

7

1

8

3

11

Marit

Bakker

lb4

1

1

2

3

5

1

6

1

7

Joran

Koopma

lb4

1

1

2

1

3

3

6

1

7

Nathan

Pieters

lb4

1

1

2

2

4

1

5

3

8

de Oversteek

Oosterhout

 

 

 

5

 

6

 

9

 

10

Oscar

Hengeveld

ove5

2

3

5

1

6

3

9

1

10

Pius X

Bemmel

 

 

 

4

 

7

 

8

 

9

Bram van

Tol

pi5

2

2

4

3

7

1

8

1

9

Regenboog

Apeldoorn

 

 

 

62

 

89

 

118

 

148

Mira

Reitsema

rb3

2

3

5

3

8

2

10

1

11

Tom van

Helden

rb3

3

1

4

3

7

3

10

1

11

Jesse van

Luttikhuizen

rb4

1

3

4

1

5

3

8

3

11

Jaro

Nieuwenhuisen

rb4

1

3

4

1

5

3

8

2

10

Ruben

Reitsema

rb4

3

3

6

1

7

2

9

3

12

Finn

Otter

rb4

3

3

6

3

9

3

12

3

15

Thom

Brink

rb4

3

3

6

1

7

3

10

3

13

Bjorn de

Vries

rb4

1

1

2

1

3

3

6

1

7

Binck van der

Vlis

rb4

3

3

6

3

9

1

8

1

9

Asli

Bocu

rb4

3

1

4

1

5

3

8

3

11

Daan van

Helden

rb5

3

3

6

3

9

3

12

3

15

Milan

Harleman

rb5

3

2

5

3

8

1

9

3

12

Bas

Peters

rb5

3

1

4

3

7

1

8

3

11

Stap voor Stap

 

 

 

 

10

 

15

 

21

 

27

Joep

Mulder

svs3

3

3

6

2

8

2

10

2

13

Lars

Huizenga

svs4

3

3

4

3

7

2

11

3

14

Sunte Werfert

 

 

 

 

2

 

4

 

6

 

9

Tijmen

Smit

sw5

1

1

2

2

4

2

6

3

9

de Wegwijzer

 

 

 

 

30

 

44

 

58

 

70

Guus van 't

Net

weg3

3

1

4

1

5

1

6

1

7

Arend de

Jong

weg3

1

3

4

1

5

1

6

1

7

Tycho van

Wolveren

weg3

3

2

5

3

8

2

10

3

13

Noah van

Wolveren

weg4

3

1

4

1

5

3

8

1

9

Ridjay

Dwarkasing

weg4

1

1

2

1

3

1

4

2

6

Sverre van

Haarst

weg4

3

2

5

3

8

1

9

1

10

Julia

Meeuwsen

weg3

1

1

2

3

5

2

7

2

9

Elin

Post

weg3

1

3

4

1

5

3

8

1

9

 

 

 

Inschrijfformulier toernooi 9 april 2016

 

 

 

 

schaakvereniging

"de Elster Toren"

 

Schaaktoernooi voor scholieren groepen 3, 4 en 5

Overbetuwe

 

Zaterdagmiddag 9 april 2016

 

 

 

 

 

schaakvereniging

"de Elster Toren"

 

 

Schaaktoernooi voor scholieren groepen 3, 4 en 5

Lingewaard en andere plaatsen.

 

Zaterdagmiddag 9 april 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schaakvereniging “De Elster Toren” organiseerde op 16 januari 2016 te Elst het

Overbetuwe Basis School Teams Schaakkampioenschap 2016 en het

Overbetuwe groepen 3 tm 5  beginners schaaktoernooi.

 

De foto’s staan onder menu/foto’s

 

                                                       Uitslagen    

 

Overbetuwe Basisschool Schaakkampioenschap 2016

in 2 leeftijdsklassen.

 

nr

School

Plaats

Punten en bordpunten

 

01

Stap voor Stap

Elst

14 (27.0)

02

de Kameleon          

Driel

12 (20.5)

03

Lam v Bueren 1      

Zetten

9 (16.0)

04

School md Bijbel

Randwijk

7 (15.0)

05

de Ark - Esdoorn                

Elst

7 (12.5)

06

de Wegwijzer

Elst

4 (08.0)

07

Lam v Bueren 2      

Zetten

3 (07.5)

08

de Ark 1

Elst

0 (5.5)

09

Stap voor Stap 2

Elst

10 (18.0)

10

S. md. Bijbel 2          comb

Randwijk

8 (13.5)

11

de Esdoorn

Elst

5 (09.5)

12

De Ark 4                   

Elst

3 (06.5)

13

De Ark 3                   

Elst

3 (06.0)

14

de Meeuwenberg

Driel

1 (06.5)

 

Basisschool individuele resultaten 57 deelnemers (met 3 4 5)

 

 

naam

school

punten

1

Marco

Wieland

Stap voor Stap

6 uit 6+1

2

Sjoerd

Vosselman

Stap voor Stap

6 uit 6 + 0

3

Tjalling

Brouwer

Lam.v. Bueren

6

4

Nord

Prinse

de Kameleon

6

5

Mike van

Bergen

Stap voor Stap

5.5

14/5

Emily

Holsbrink

Lam. v. Bueren

3.5 +1 beste meisje

14/5

Anna

Koopman

Lam. v. Bueren

3.5

 

Overbetuwe Schaaktoernooi  groepen 3 4 5

individuele resultaten 24 deelnemers

 

 

naam

school

punten

1

Aristides T.

Buntara

de Esdoorn

5+2

2/3

Lars

Huizinga

Stap voor Stap

5+1

2/3

Lars v.d.

Putten

Stap voor Stap

5+1

4/5