Osbo seizoen 2012-2013

Osbo seizoen 2011-2012

Osbo seizoen 2010-2011

Osbo seizoen 2009-2010

Voor uitgebreide competitie-informatie, zie OSBO.

Voor elo-ratings, zie KNSB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSBO team 1 voor team 2 scroll down

competitie 2013/2014

 

Bij uitwedstrijden vertrek 19.00u vanaf Onder de Toren en bij thuiswedstrijden 19.45 aanwezig.

Het speeltempo is 1 uur 40 minuten plus 10 sec. per zet.

Wedstrijdverslagen team 1

 

Team De Elster Toren 1

1

Sjoerd v Roosmalen (2042)

5

Theo Meijer (1869)

2

Marc Groenhuis (1931)

6

John v Ginkel (1834)

3

Stefan Brouwers (1918)

7

Wiely Martens (1809)

4

John Remmerts (1891)

8

Eric Hartman (1799)

 

Theo Meijer (teamleider, tel: 0481-424353)

Reserves: indien uit het tweede alleen na overleg met hun teamleider : Eric de Visser, Jan Delhaye, Erwin Mol, Hans Polman

 

1e klasse B

Speelschema en individuele uitslagen

 

Laatst bijgewerkt 15 april 2014

 

paring

 

dag

datum

uitslag

SjoerdvR

MarcG

StefanB

JohnR

TheoM

JohnvG

WielyM

EricH

1

S.M.B.2

ET

dinsdag

22/10

2-6

1

1

0

1

1

1

2

ET

Zutphen

donderdag

14/11

5-3

1

1

1

0

3

A.S.V.6

ET

donderdag

19/12

1-6

1

1

1

1

1

0

1

4

ET

A.S.V.5

donderdag

16/01

3-4

0

1

1

0

0

5

U.V.S.3

ET

maandag

10/02

4-4

1

0

0

1

6

ET

Rokade

donderdag

13/03

3-4

1

0

0

0

1

7

ET

Pion2

maandag

07/04

5-2

1

1

1

 

 

 

 

 

totaal

6

5

3

3

3

5

3

4

Slotronde bij UVS

 

Eindstand na ronde 7

 

 

KLASSE 1B

MP

BP

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Rokade

13

34

 

5

4

4

5

4

4

6

2.

ASV 5

11

31

3

 

4

4

5

5

4

4

3.

Elster Toren

9

34

3

3

 

5

5

4

6

6

4.

Zutphen

9

31

4

4

3

 

4

4

5

6

5.

PION 2

5

25

2

3

2

4

 

3

5

5

6.

UVS 3

4

25

3

2

4

3

5

 

4

3

7.

ASV 6

3

24

3

3

1

2

2

4

 

6

8.

SMB 2

2

18

1

3

2

2

3

5

1

 

 

 

 

R7

ELSTER TOREN

1887

PION 2

1799

5

2

1.

Sjoerd van Roosmalen

2042

Arno Arents

1856

2.

John Remmerts

1891

John Molenaar

1839

3.

Stefn Brouwers

1918

Michel Auwens

1878

4.

Marc Groenhuis

1931

Ronald Zollinger

1759

1

0

5.

John van Ginkel

1834

Jack Janssen

1776

6.

Theo Meyer

1869

Wim Gielen

1808

1

0

7.

Wiely Martens

1809

Jo de Valk

1704

8.

Eric Hartman

1799

Herman Brinkhof

1774

1

0

 

 

R6

ELSTER TOREN

1887

ROKADE

1858

3

4

1.

John van Ginkel

1834

Nick Mulder

2000

2.

John Remmerts

1891

Arent Luimes

1820

0

1

3.

Sjoerd van Roosmalen

2042

Han Schuurmans

1805

1

0

4.

Marc Groenhuis

1931

Marcel Leroi

1890

5.

Stefn Brouwers

1918

Gert-Jan van Vliet

1774

0

1

6.

Theo Meyer

1869

Menno Dorst

1868

0

1

7.

Wiely Martens

1809

Rob Stevens

1744

1

0

8.

Eric Hartman

1799

Erwin Swerink

1967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R5

UVS 3

1787

Elster Toren

1887

4

4

1.

Erik van Oosterhout

1741

Sjoerd van Roosmalen

2042

0

1

2.

Rene ten Bos

1803

John Remmerts

1891

3.

Mathijs Broeren

1751

Stefn Brouwers

1918

4.

Michiel de Kruyf

1837

Marc Groenhuis

1931

5.

Jan van de Westelaken

 

John van Ginkel

1834

6.

Ivar Heine

1920

Theo Meyer

1869

1

0

7.

Ismail Jamshedy

1680

Wiely Martens

1809

1

0

8.

Marco Braam

1776

Eric Hartman

1799

0

1

 

 

R4

Elster Toren

1887

ASV 5

1913

3

4

1.

Sjoerd van Roosmalen

2042

Jochem Woestenburg

1981

2.

John Remmerts

1891

Erik Wille

1980

3.

Stefn Brouwers

1918

Anne Paul Taal

1921

1

0

4.

Marc Groenhuis

1931

Barth Plomp

1956

0

1

5.

John van Ginkel

1834

Martin Weijsenfeld

1919

1

0

6.

Theo Meyer

1869

Rene van Alfen

1848

7.

Eric Hartman

1799

Coen Mekers

1878

0

1

8.

Wiely Martens

1809

Tony Hogerhorst

1822

0

1

 

R3

ASV 6

1784

ELSTER TOREN

1887

1

6

1.

Robert Naasz

1742

Sjoerd van Roosmalen

2042

0

1

2.

Rob Huberts

1829

John Remmerts

1891

0

1

3.

Ruud Verhoef

1891

Stefn Brouwers

1918

0

1

4.

Jacques Boonstra

1791

Marc Groenhuis

1931

0

1

5.

Theo van Amerongen

1811

John van Ginkel

1834

0

1

6.

Rob van Belle

1747

Theo Meyer

1869

7.

Jan Groen

1691

Wiely Martens

1809

1

0

8.

Siert Huizinga

1773

Eric Hartman

1799

0

1

 

R2

ELSTER TOREN

1887

ZUTPHEN

1834

5

3

1.

Sjoerd v. Roosmalen

2042

Klaas Hagendijk

2000

1

0

2.

John Remmerts

1891

Willem Oving

1850

3.

Stefn Brouwers

1918

Kees Henstra

1890

4.

Marc Groenhuis

1931

Aleksandr Sahakian

1826

1

0

5.

John van Ginkel

1834

Eric Kloppers

1810

6.

Theo Meyer

1869

Jan Blaak

1721

7.

Wiely Martens

1809

Olav Wilgenhof

1743

1

0

8.

Eric Hartman

1799

Ren Meijer

 

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

R1

SMB 2

1683

ELSTER TOREN

1887

2

6

1.

Paul van Deemen

1410

Sjoerd van Roosmalen

2042

0

1

2.

Hans van Leeuwen

1713

John Remmerts

1891

3.

Huub Jansen

1748

Stefn Brouwers

1918

1

0

4.

Peter van den Berg

1701

Marc Groenhuis

1931

0

1

5.

Eric de Ridder

1736

John van Ginkel

1834

0

1

6.

Guus Alberts

1726

Theo Meyer

1869

7.

Rolf van Geel

1740

Eric Hartman

1799

0

1

8.

Valentijn Phijffer

1691

Wiely Martens

1809

0

1

 

 

OSBO team 2

 

 

Wedstrijdverslagen team 2

Team De Elster Toren 2

1

Hans Polman

5

Rob Nieuwboer

9

Erwin Mol

2

Eric de Visser

6

Jan Delhaye

 

 

3

Tom Derksen

7

Henry Schrader

 

 

4

Hans Donker

8

Jo Engels

 

 

 

Henry Schrader (teamleider) 0481-750864

Reserves: Peter Bongers

 

 

Wedstrijdschema

2e klasse D:

Laatst bijgewerkt 15 april2014

 

Paring

datum

uitslag

HP

EdV

TD

HD

RN

JD

JE

HS

EM

PB

1

ET2

PION3

31/10

3-5

1

-

1

0

0

0

0

-

2

A.S.V.7

ET2

14/11

5-3

-

1

0

0

0

1

0

-

3

ET2

Mook

12/12

3-4

0

0

0

1

1

0

-

1

-

4

U.V.S.5

ET2

13-01

1-7

1

1

1

1

-

1

1

-

5

ET2

Variant

6/02

4-4

1

0

0

1

-

-

6

Het Kasteel2

ET2

21/03

4-3

0

1

-

0

0

0

1

1

-

7

Wageningen4

ET2

11/04

2-5

1rgl

1

-

1

1

0

0

-

1

 

 

totaal

 

29

5

3

3

3

3

1

4

2

3

1

 

Slotronde bij PION

 

Eindstand na ronde 7

 

R7

KLASSE 2D

MP

BP

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Het Kasteel 2

12

33

 

3

4

5

6

4

5

5

2.

ASV 7

11

33

5

 

4

3

5

5

4

6

3.

Mook

8

31

3

3

 

4

3

4

5

6

4.

Variant

8

29

3

4

3

 

5

4

5

4

5.

PION 3

6

24

1

3

4

3

 

5

2

4

6.

Elster Toren 2

5

29

3

3

3

4

3

 

5

7

7.

Wageningen 4

4

24

3

4

2

2

5

2

 

4

8.

UVS 5

2

19

3

2

2

4

3

1

4

 

 

 

 

 

 

Persoonlijke uitslagen

 

R7

WAGENINGEN 4

1606

ET2

1688

2

5

1.

 W.E.G. Blijver

regl 

Hans Polman

1832

0

1

2.

Tom Huisman

 

Eric de Visser

1784

0

1

3.

Arnoud van Ginkel

1826

Jan Delhaye

1691

1

0

4.

Joost Hooghiemstra

1719

Hans Donker

1700

0

1

5.

Eric van Mullekom

1610

Rob Nieuwboer

1700

0

1

6.

Hein Stallinga

1656

Peter Bongers

1603

0

1

7.

Gerbert Kets

1416

Henri Schrader

1535

1

0

8.

Leen Vegter

1412

Jo Engels

1661

 

 

R6

HET KASTEEL 2

1752

ET2

1688

4

3

1.

Jorik Quint

1701

Hans Polman

1832

1

0

2.

Sjaak Laurant

1781

Peter Bongers

1603

3.

Kaz Haans

1681

Eric de Visser

1784

0

1

4.

John Klein Douwel

1899

Hans Donker

1700

1

0

5.

Rob Duin

1861

Rob Nieuwboer

1700

1

0

6.

Ritchy Duin

1871

Jan Delhaye

1691

1

0

7.

Clemens Levink

1637

Henri Schrader

1535

0

1

8.

Simon van Dijk

1586

Jo Engels

1661

0

1

 

R5

ET2

 

Variant

 

4

4

1.

Polman,J.A.P.(Hans)

1832

Rieksen,K.(Koen)

1810

1

0

2.

Mol,E.S.N.(Erwin)

1799

Rieksen,R.(Richard)

1807

3.

Derksen,T.(Tom)

1815

Kniest,R.(Ren)

1817

4.

Visser de,E.H.(Eric)

1784

Knuiman,J.R.A.(Rob)

1747

0

1

5.

Donker,J.M.J.(Hans)

1700

Hageman,A.E.J.(Ton)

1675

0

1

6.

Nieuwboer,R.(Rob)

1700

Hetterscheit,L.W.M.(Bert)

1683

7.

Delhaye,J.(Jan)

1691

Arends,B.(Bram)

1631

8.

Engels,J.H.(Jo)

1661

Klein Essink,J.(Jeroen)

1601

1

0

 

R4

UVS 5

1610

ET2

1716

1

7

1.

Wim Heuvelmans

1698

Hans Polman

1832

0

1

2.

Clive Michelo

 

Erwin Mol

1799

0

1

3.

Jasper van Dalen

1488

Tom Derksen

 

0

1

4.

Bert-Jan Boer

1670

Eric de Visser

1784

0

1

5.

Ruud v Roosmalen

1638

Hans Donker

1700

0

1

6.

Thei van Laanen

1646

Rob Nieuwboer

1700

7.

Frans Nijenhuis

1567

Henri Schrader

1535

0

1

8.

Harrie Berkers

1562

Jo Engels

1661

 

R3

ET2

1738

Mook

1762

3

4

1.

Hans Polman

1832

Jan Spoorenberg

1879

2.

Erwin Mol

1799

Jorg Benningshof

1874

1

0

3.

Tom Derksen

 

Niek van Diepen

1826

0

1

4.

Eric de Visser

1784

David Norris

1759

0

1

5.

Hans Donker

1700

Harry Smits

1714

0

1

6.

Rob Nieuwboer

1700

Pierre de Leeuw

1708

1

0

7.

Jo Engels

1661

Huub Blom

1699

0

1

8.

Jan Delhaye

1691

Rob Boesten

1638

1

0

 

R2

ASV 7

1715

ET2

1703

5

3

1.

Paul v der Lee

1807

Hans Polman

1832

2.

Tom Bentvelzen

1662

Erwin Mol

1799

3.

Rob van Belle

1747

Tom Derksen

 

0

1

4.

Hans Rigter

1701

Hans Donker

1700

1

0

5.

Tijs van Dijk

1745

Rob Nieuwboer

1700

1

0

6.

Jan Vermeer

1719

Jan Delhaye

1691

1

0

7.

Ron Brachten

 

Jo Engels

1661

0

1

8.

The Koeweiden

1626

Henri Schrader

1535

1

0

 

 

 

 

 

 

 

 

R1

ET2

1703

PION 3

1648

3

5

1.

Hans Polman

1832

Henk Fleuren

1733

1

0

2.

Erwin Mol

1799

Rowdy Tuss

1798

3.

Tom Derksen

 

Alexander Bouwman

1744

4.

Hans Donker

1700

Aad van Wieringen

1588

1

0

5.

Rob Nieuwboer

1700

Jaques de Jong

1713

0

1

6.

Jan Delhaye

1691

Paul Nillessen

1570

0

1

7.

Jo Engels

1661

Jacques Thijssen

1659

0

1

8.

Henri Schrader

1535

Toon Rouwhorst

1382

0

1