Externe competitie senioren - Osbo

OSBO-cup

Ronde 1

ET1 uit tegen PION2 : 2-1. Marc (1), Stefan (1), Wiely () en John R ( 0). Door

ET2 thuis tegen UVS3 : 1 -3 Eric (0), Jo( 0), Hans( ) en Tom (.). Uitgeschakeld

 

Ronde 2

ET1 thuis tegen WDC 1: 1-2 John R. 0, Marc , Stefan 1 en Wiely 0. Uitgeschakeld

 

OSBO-competitie

Dit seizoen (2012 / 2013) spelen er 2 teams in deze competitie.

Het 1e team speelt in de 1e klasse B en het 2e team in de 2e klasse B.

Bij uitwedstrijden vertrek 19.00u vanaf Onder de Toren en bij thuiswedstrijden 19.45 aanwezig.

Het speeltempo is 1 uur 40 minuten plus10 sec. per zet.

 

Team De Elster Toren 1

1

John Remmerts

5

John van Ginkel

2

Marc Groenhuis

6

Theo Meijer

3

Stefn Brouwers

7

Hans Polman

4

Eric Hartman

8

Wiely Martens

 

Theo Meijer (teamleider, tel: 0481-424353)

Reserves: indien uit het tweede alleen na overleg met hun teamleider: Eric de Visser, Jan Delhaye, Erwin Mol

 

1e klasse B

 

 

paring

 

dag

datum

uitslag

John R

marc

stefan

eric

john

theo

hans

wiely

jan

erwin

martin

1

Et1

VDS

Donder

18-10

4 - 4

0

-

0

1

1

1

0

-

-

2

Mook

Et1

Donder

15-11

2-6

1

1

1

1

-

-

-

3

Et1

SMB2

Donder

13-12

5 - 2

1

-

0

1

1

1

1

-

-

0

4

ASV 5

Et1

Donder

24-01

4 - 4

0

0

-

1

1

-

-

5

Et1

Rokade

Donder

14-02

4 - 3

1

0

0

1

1

-

-

-

6

WDC

Et1

Donder

14-03

3 - 4

0

1

1

1

0

 

 

 

7

Et1

Velp

Donder

11-04

4 - 3

1

1

0

0

1

0

1

 

 

 

Slotronde bij Rokade

 

Uitslagen en eindstand na ronde 7

 

 

 

r7

klasse 1B

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

ASV 5

12

34

 

4

5

5

4

4

6

5

2.

Elster Toren

12

33

4

 

4

4

5

4

4

6

3.

VDS

9

33

3

4

 

4

8

5

4

4

4.

Rokade

7

29

2

3

4

 

4

5

4

6

5.

SMB 2

6

25

4

2

0

4

 

3

6

5

6.

Velp

4

26

3

3

2

3

5

 

6

2

7.

WDC

3

21

2

3

3

4

2

1

 

5

8.

Mook

3

21

2

2

4

1

2

5

3

 

 

 

 

Team De Elster Toren 2

1

Eric de Visser

5

Hans Donker

2

Jan Delhaye

6

Henry Schrader

3

Erwin Mol

7

Kamran Roodsaz

4

Jo Engels

8

Rob Nieuwboer

 

Kamran Roodsaz (teamleider, tel. 0488-431424)

Reserves: Tom Derksen, Peter Bongers

 

 

2e klasse B:

 

 

paring

 

 

dag

datum

uitslag

eric

erwin

jan

jo

hans

henry

kamran

rob

tom

1

1

ESV2

Et2

Donder

18-10

2-5

1

-

1

0

1

1

2

2

Et2

Wageningen4

Donder

22-11

1-6

0

0

0

1

-

0

0

-

3

3

Koningswaal

Et2

Donder

13-12

4-4

1

0

0

1

0

1

-

4

4

Et2

Zevenaar2

Donder

24-01

6-2

-

1

0

1

1

1

1

5

5

UVS3

Et2

Maan

11-02

5-3

1

0

0

0

0

0

1

-

1

6

6

Et2

Het Kasteel2

Donder

21-03

3-5

0

1

0

0

-

1

0

7

7

Variant *

Et2

Vrij

12-04

4-3

0

1

0

1

0

1

0

 

Slotronde bij Variant

 

Uitslagen en eindstand na ronde 7

 

r7

klasse 2B

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

UVS 3

12

37

 

3

4

4

5

7

7

5

2.

Het Kasteel 2

12

31

4

 

3

4

5

5

5

4

3.

Wageningen 4

11

34

3

5

 

5

6

5

4

4

4.

Variant

6

28

3

3

2

 

4

5

2

6

5.

Elster Toren 2

5

26

3

3

1

3

 

4

5

6

6.

Koningswaal

5

23

1

3

3

2

4

 

4

5

7.

Edese SV 2

3

23

1

3

3

5

2

3

 

4

8.

Zevenaar 2

2

21

2

3

4

2

2

3

4

 

 

 

Osbo seizoen 2011-2012

Osbo seizoen 2010-2011

Osbo seizoen 2009-2010

Voor uitgebreide competitie-informatie, zie OSBO.

Voor elo-ratings, zie KNSB.