Senioren - osbo (extern)

Dit seizoen (2011 / 2012) spelen er 2 teams in de OSBO-competitie.
Het eerste team speelt in de 1e klasse B en het tweede team speelt in de 3e klasse.G

Er wordt ook gespeeld voor de OSBOcup

 

OSBO-cup

 

1e ronde Uitslag

 

1. De Toren 7 - Velp 1

2. ASV 5 - De Toren 3

3. Cassa 1 - Nunspeet 1

4. ZSG 2 - Zutphen 1

5. Bennekom 2 - Wageningen 4

6. Elster Toren 2 - SMB 2 - 3

7. UVS 3 - Elster Toren 1 1 - 3

8. Doetinchem 2 - De Toren 5

 

2e ronde Uitslag

 

Elster Toren 1 Veenendaal 2 2-2

Snelschaken: Elster Toren 1 Veenendaal 2 1-3

Hieronder de samenstelling van de osbo-teams:

De
Elster Toren 1

John Remmerts

John van Ginkel

Marc Groenhuis
Stefn Brouwers
Theo Meijer (teamleider, tel: 0481-424353)
Jan Delhaye
Eric Hartman
Wiely Martens

Reserves: spelers van het 2e team

1e klasse B

1

Rokade

2

SMB 2

3

Het Kasteel 2

4

De Cirkel

5

ASV 5

6

Ede

7

Elster Toren

8

Veenendaal 2

 

Schema uitslag

1 ET- Het Kasteel 2 3 - 4

2 De Cirkel ET - 7

3 ET ASV-5 5 3

4 Edese S.V.-ET 4 4

5 Veenendaal 2 ET 4 4

6 ET Rokade 5 3

7 SMB-2 ET 2 - 5

 

Eindstand

 

Klasse 1B

Mp

Bp

 

1.

Veenendaal 2

13

37

K

2.

De Elster Toren

10

34

 

3.

De Cirkel

8

24

 

4.

SMB 2

7

27

 

5.

Rokade

6

27

 

6.

ASV 5

5

27

 

7.

Edese SV

5

25

D

8.

Het Kasteel 2

2

22

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 7

 

SMB 2

-

De Elster Toren

2

-

5

 

Ronde 6

 

 

De Elster Toren

-

Rokade

5

-

3

 

 

1.

John Remmerts

-

Nick Mulder

-

 

 

2.

John van Ginkel

-

Erwin Swerink

0

-

1

 

 

3.

Marc Groenhuis

-

Menno Dorst

-

 

 

4.

Stefn Brouwer

-

Marcel Leroi

1

-

0

 

 

5.

Eric Hartman

-

Rob Stevens

-

 

 

6.

Theo Meyer

-

Ruud Goossens

-

 

 

7.

Jan Delhaye

-

Jan Hahne

1

-

0

 

 

8.

Wiely Martens

-

Gert-Jan van Vliet

1

-

0

 

 

 

 

Ronde 5

 

 

Veenendaal 2

1859

-

De Elster Toren

1833

4

-

4

 

 

1.

Leo Hovestadt

2085

-

John Remmerts

1951

-

 

 

2.

Audry Burer

1846

-

Marc Groenhuis

1919

-

 

 

3.

Benno van der Veen

1947

-

John van Ginkel

1869

1

-

0

 

 

4.

Ron Flohr

1896

-

Stefn Brouwer

1880

-

 

 

5.

Frans Suijdendorp

 

-

Eric de Visser

1790

0

-

1

 

 

6.

Johan van den Brink

1823

-

Theo Meyer

1854

-

 

 

7.

Henk Don

1896

-

Wiely Martens

1715

1

-

0

 

 

8.

Jaap-hille van Beelen

1518

-

Jan Delhaye

1687

0

-

1

 

 

 

 

Ronde 4

 

 

Edese SV

1794

-

De Elster Toren

1841

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Sjoerd Meijer

1864

-

John Remmerts

1951

1

-

0

 

 

2.

Martin Roseboom

1866

-

Marc Groenhuis

1919

1

-

0

 

 

3.

Ronald Klaassen

1806

-

John van Ginkel

1869

0

-

1

 

 

4.

John Zandvliet

1790

-

Stefn Brouwer

1880

0

-

1

 

 

5.

Cor van Ingen

1798

-

Eric Hartman

1856

0

-

1

 

 

6.

Willem Slagter

1781

-

Theo Meyer

1854

1

-

0

 

 

7.

Frank Buunk

1655

-

Jan Delhaye

1687

1

-

0

 

 

8.

Willem de Wilde

1793

-

Wiely Martens

1715

0

-

1

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

De Elster Toren

1854

-

ASV 5

1856

5

-

3

 

 

1.

John Remmerts

1951

-

Martin Weijsenfeld

1939

0

-

1

 

 

2.

John van Ginkel

1869

-

Erik Wille

1973

1

-

0

 

 

3.

Marc Groenhuis

1919

-

Paul Schoenmakers

1910

0

-

1

 

 

4.

Eric Hartman

1856

-

Barth Plomp

1964

-

 

 

5.

Stefn Brouwer

1880

-

Rene van Alfen

1814

1

-

0

 

 

6.

Theo Meyer

1854

-

Albert Marks

1774

-

 

 

7.

Eric de Visser

1790

-

Jacques Boonstra

1734

1

-

0

 

 

8.

Wiely Martens

1715

-

Marco Braam

1737

1

-

0

 

 

 

Ronde 2

 

 

De Cirkel

1783

-

De Elster Toren

1836

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Jan Pijkeren

1898

-

John Remmerts

1951

0

-

1

 

 

2.

Carel de Vries

1896

-

Marc Groenhuis

1919

0

-

1

 

 

3.

Martijn Bakker

1866

-

John van Ginkel

1869

0

-

1

 

 

4.

Tom Pronk

1841

-

Eric Hartman

1856

-

 

 

5.

Thomas Slijper

1691

-

Theo Meyer

1854

0

-

1

 

 

6.

Peter van der Wijngaart

1806

-

Wiely Martens

1715

0

-

1

 

 

7.

Benjamin ten Holte

1754

-

Jan Delhaye

1687

0

-

1

 

 

8.

Wouter Havinga

1510

-

Hans Polman

 

0

-

1

 

 

 

Ronde 1

 

 

De Elster Toren

1854

-

Het Kasteel 2

1771

3

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

John Remmerts

1951

-

Rob Duin

1864

1

-

0

 

 

2.

Marc Groenhuis

1919

-

Jelle van Deemen

1868

-

 

 

3.

Stefn Brouwer

1880

-

Twan Rutjes

1832

0

-

1

 

 

4.

John van Ginkel

1869

-

Ritchy Duin

1852

1

-

0

 

 

5.

Eric Hartman

1856

-

Sjaak Laurant

1782

-

 

 

6.

Theo Meyer

1854

-

Jorik Quint

1668

0

-

1

 

 

7.

Eric de Visser

1790

-

Werner Passchier

1670

0

-

1

 

 

8.

Wiely Martens

1715

-

Jos Steinmann

1630

-

 

 

 

 

De Elster Toren 2

Jan Delhaye

Piet Scholten

Erwin Mol

Kamran Roodsaz (teamleider, tel. 0488-431424)

Rob Nieuwboer
Martin van den Eijck

Peter Bongers
Reserves: Hans Donker en Hans Polman

 

3e klasse G

 

1

De Sleutelzet

2

Millingen

3

Elster Toren 2

4

Mook 2

5

Het Kasteel 5

6

SMB 3

7

De Toren 8

8

PION 3

 

Schema uitslag

1 De Toren 8 - ET 2 - 4

2 ET De Sleutelzet 4 - 2

3 Millingen ET 2 - 4

4 ET PION 3 4 - 2

5 ET Mook 2 5 1

6 Het Kasteel 5 ET 1 - 4

7 ET SMB -3 4 - 1

 

eindstand

 

Klasse 3G

Mp

Bp

 

1.

De Elster Toren 2

14

30

K

2.

PION 3

10

27

 

3.

SMB 3

8

22

 

4.

De Toren Arnhem 8

7

20

 

5.

Millingen

6

22

 

6.

De Sleutelzet

5

18

 

7.

Het Kasteel 5

4

15

 

8.

Mook 2

2

13

D

 

 

Ronde 7

De Elster Toren 2

-

SMB 3

4

-

1

 

 

Ronde 6

 

 

Het Kasteel 5

1432

-

De Elster Toren 2

1686

1

-

4

 

 

1.

Henk Rutten

1663

-

Erwin Mol

1783

-

 

 

2.

Clemens Levink

1630

-

Hans Polman

 

-

 

 

3.

Paul van Deemen

1425

-

Jo Engels

1735

-

 

 

4.

Martin van Gelder

1212

-

Hans Donker

 

0

-

1

 

 

5.

Bas Koster

1229

-

Kamran Roodsaz

1587

0

-

1

 

 

6.

Chiel Koster

 

-

Rob Nieuwboer

1641

0

-

1

 

 

 

 

Ronde 5

 

 

De Elster Toren 2

1661

-

Mook 2

1421

5

-

1

 

 

1.

Erwin Mol

1783

-

Hans v/d Ende

1532

1

-

0

 

 

2.

Jo Engels

1735

-

Nico Molle

1400

1

-

0

 

 

3.

Hans Polman

 

-

Anton Meeuwsen

1438

1

-

0

 

 

4.

Kamran Roodsaz

1587

-

Wim Hopman

1474

1

-

0

 

 

5.

Rob Nieuwboer

1641

-

Jan Ermers

1109

1

-

0

 

 

6.

Piet Scholten

1559

-

Hein van der Linden

1571

0

-

1

 

 

 

 

Ronde 4

 

 

De Elster Toren-2

1686

-

PION 3

1727

4

-

2

 

 

1.

Hans Polman

 

-

Henk Fleuren

1719

0

-

1

 

 

2.

Erwin Mol

1783

-

Rowdy Tuss

1809

1

-

0

 

 

3.

Kamran Roodsaz

1587

-

Alexander Bouwman

1694

0

-

1

 

 

4.

Jo Engels

1735

-

Herman Brinkhof

1779

1

-

0

 

 

5.

Hans Donker

 

-

Jaques de Jong

1710

1

-

0

 

 

6.

Rob Nieuwboer

1641

-

Aad van Wieringen

1651

1

-

0

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

Millingen

1557

-

De Elster Toren 2

1674

2

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Thomas Verfuerth

2007

-

Rob Nieuwboer

1641

1

-

0

 

 

2.

Xander Verbeet

1632

-

Jan Delhaye

1687

0

-

1

 

 

3.

Ton Huybregts

1584

-

Erwin Mol

1783

0

-

1

 

 

4.

Gerben Bekker

1366

-

Hans Polman

 

0

-

1

 

 

5.

Jan van Lier

1408

-

Hans Donker

 

1

-

0

 

 

6.

B. IJsvelt

1343

-

Kamran Roodsaz

1587

0

-

1

 

 

 

Ronde 2

 

 

De Elster Toren 2

1674

-

De Sleutelzet

1606

4

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Jan Delhaye

1687

-

Pieter van der Zwan

1709

-

 

 

2.

Hans Polman

 

-

Jan Hallers

1636

-

 

 

3.

Erwin Mol

1783

-

Bert Nobel

1650

1

-

0

 

 

4.

Rob Nieuwboer

1641

-

Bert Sigmond

1582

1

-

0

 

 

5.

Kamran Roodsaz

1587

-

Herman de Munnik

1455

0

-

1

 

 

6.

Hans Donker

 

-

 

 

1

-

0

 

 

 

Ronde 1

 

 

De Toren Arnhem 8

1481

-

De Elster Toren 2

1602

2

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Jan Straatman

1538

-

Jan Delhaye

1687

0

-

1

 

 

2.

Mark van Gemert

1511

-

Kamran Roodsaz

1587

-

 

 

3.

Franke van Netten

1462

-

Hans Polman

 

0

-

1

 

 

4.

Jan Looyen

1446

-

Peter Bongers

1589

0

-

1

 

 

5.

Kees Spruijt

1449

-

Hans Donker

 

-

 

 

6.

Rico Langenheim

 

-

Martin van den Eijk

1543

1

-

0

 

 

 


Voor meer informatie, zie de website van de OSBO.
Voor de actuele ratings van de leden, zie de website van de KNSB.