Senioren - osbo (extern)

Dit seizoen (2010 / 2011) spelen er 2 teams in de OSBO-competitie.
Het eerste team speelt in de 1e klasse en het tweede team speelt in de 3e klasse.

Er wordt ook gespeeld voor de OSBOcup

Er zijn 2 teams t.w. Elster Toren 1A en 1B

Team 1A bestaat uit Stefan Brouwers, Marc Groenhuis, John Remmerts en John van Ginkel

Team 1B bestaat uit: Theo Meyer, Eric Hartman, Peter Bongers en Henry Schrader

De eerst ronde heeft team 1B gespeeld in Westervoort tegen WDC1. De uitslag was 2 - 1

Team 1A was de eerste ronde vrijgeloot en speelde de 2e ronde in Groesbeek tegen PION-2

De uitslag was 1-3 en dus ging het team van De Elster Toren door naar de 3e ronde

In de 3e ronde spelen zij thuis tegen Het Kasteel 1B

Hieronder de samenstelling van de osbo-teams:

De
Elster Toren 1

Marc Groenhuis
John Remmerts
John van Ginkel
Stefn Brouwers
Theo Meijer (teamleider, tel: 0481-424353)
Eric de Visser
Jan Delhaye
Erwin Mol

1
e klasse A

1

De Elster Toren

2

SMB 3

3

Ede

4

PION 2

5

Zutphen

6

Voorst

7

Het Kasteel 2

8

De Cirkel (slotronde)

Schema uitslag

1 ET- SMB 3 5- 2

2 Ede ET 4 - 4

3 ET PION 2 3 - 5

4 Zutphen ET 4 - 4

5 ET Voorst 4 - 4

6 Het Kasteel 2 ET 5 - 3

7 ET De Cirkel 3- 4 (doordat Zutphen verloor van PION 2 blijft Elster Toren in de 1e klasse)

 

Stand na 7 ronden

 

 

Klasse 1A

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

 

1.

Voorst

12

33

x

4

4

5

5

4

4

6

 

2.

PION 2

11

30

3

x

4

4

4

5

4

4

 

3.

Ede

8

30

3

4

x

3

5

4

4

5

 

4.

De Cirkel

8

28

3

3

4

x

2

4

4

5

 

5.

Het Kasteel 2

6

27

3

3

2

5

x

5

2

5

 

6.

De Elster Toren

5

27

4

3

4

3

3

x

4

5

 

7.

Zutphen

4

27

4

3

3

3

5

4

x

3

 

8.

SMB 3

2

20

1

3

3

2

2

2

5

x

 

 

 

 

Ronde 1

 

De Elster Toren

1850

-

SMB 3

1674

5

-

2

 

Stefn Brouwer

1918

-

Bart de Kort

1834

0

-

1

 

John Remmerts

1936

-

Jacques Ottenheijm

1772

1

-

0

 

Marc Groenhuis

1891

-

Valentijn Phijffer

1651

1

-

0

 

John van Ginkel

1870

-

Peter van den Berg

1720

0

-

1

 

Theo Meyer

1854

-

Henk van den Berg

1700

-

 

Erwin Mol

1842

-

Huub Jansen

1765

1

-

0

 

Eric de Visser

1794

-

Jos Claessens

1557

1

-

0

 

Jan Delhaye

1696

-

Jaap Schuld

1396

1

-

0

 

Ronde 2

Ede

-

De Elster Toren

4

-

4

Sjoerd Meijer

-

Erwin Mol

1

-

0

Cor van Ingen

-

John Remmerts

-

Martin Roseboom

-

Stefn Brouwer

0

-

1

Willem Slagter

-

John van Ginkel

-

Ronald Klaassen

-

Theo Meyer

0

-

1

John Zandvliet

-

Wiely Martens

1

-

0

Bart Koeweiden

-

Eric de Visser

0

-

1

Willem de Wilde

-

Jan Delhaye

1

-

0

 

Ronde 3

De Elster Toren

1850

-

PION 2

1826

3

-

5

Stefn Brouwer

1918

-

Arno Arents

1895

0

-

1

John Remmerts

1936

-

John Molenaar

1846

-

Marc Groenhuis

1891

-

Wim Gielen

1885

1

-

0

John van Ginkel

1870

-

Rowdy Tuss

1848

1

-

0

Theo Meyer

1854

-

Jo de Valk

1769

0

-

1

Erwin Mol

1842

-

Ronald Zollinger

1745

0

-

1

Eric de Visser

1794

-

Mattanja de Jonge

1750

-

Jan Delhaye

1696

-

Michel Auwens

1866

0

-

1

 

Ronde 4

Zutphen

1921

-

De Elster Toren

1850

4

-

4

Gert-Jan Ludden

2228

-

Stefn Brouwer

1918

1

-

0

Klaas Hagendijk

1976

-

John Remmerts

1936

-

Willem Oving

1920

-

Marc Groenhuis

1891

0

-

1

Kees Henstra

1945

-

John van Ginkel

1870

-

Aleksandr Sahakian

1786

-

Theo Meyer

1854

0

-

1

Eric Kloppers

1877

-

Erwin Mol

1842

1

-

0

Jaco Koster

1808

-

Eric de Visser

1794

0

-

1

Nagib Zafari

1829

-

Jan Delhaye

1696

1

-

0

 

Ronde 5

De Elster Toren

1850

-

Voorst

1880

4

-

4

Stefn Brouwer

1918

-

Michiel Jansen

1913

1

-

0

John Remmerts

1936

-

Jeroen Bosch van Rosenthal

1914

1

-

0

Marc Groenhuis

1891

-

Rudy Bloemhard

1987

0

-

1

John van Ginkel

1870

-

Marcel Kraaijkamp

1891

0

-

1

Theo Meyer

1854

-

Jacques Kuiper

1890

1

-

0

Erwin Mol

1842

-

Sjoerd Norberhuis

1834

0

-

1

Eric de Visser

1794

-

Sven Pronk

1744

0

-

1

Jan Delhaye

1696

-

Wilco de Bruin

1866

1

-

0

 

Ronde 6

Het Kasteel 2

1879

-

De Elster Toren

1850

5

-

3

Maarten Rossen

2023

-

Stefn Brouwer

1918

-

Willem Blankert

1944

-

John Remmerts

1936

-

John Klein Douwel

2042

-

Marc Groenhuis

1891

-

Jelle van Deemen

1813

-

John van Ginkel

1870

-

Rob Duin

1891

-

Theo Meyer

1854

-

Jorik Quint

1746

-

Erwin Mol

1842

-

Sjaak Laurant

1757

-

Eric de Visser

1794

1

-

0

Ritchy Duin

1819

-

Jan Delhaye

1696

1

-

0

 

Ronde 7

De Elster Toren

1836

-

De Cirkel

1820

3

-

4

Stefn Brouwer

1918

-

Carel de Vries

1901

0

-

1

John Remmerts

1936

-

Jan Pijkeren

1933

-

Marc Groenhuis

1891

-

Tom Pronk

1853

-

John van Ginkel

1870

-

Martijn Bakker

1843

-

Theo Meyer

1854

-

Peter van der Wijngaart

1836

-

Wiely Martens

1732

-

Jeffrey van Swieten

1790

-

Eric de Visser

1794

-

Harold Boom

1735

-

Jan Delhaye

1696

-

Benjamin ten Holte

1668

-

 

 

 

De Elster Toren 2

Piet Scholten
Peter Bongers (teamleider, tel: 0481-465919)
Rob Nieuwboer
Henry Schrader
Martin van den Eijk
Eric Hartman

Wiely Martens

Jan Evers

 

3e klasse H

 

1

ASV 8

2

SMB 5

3

De Toren Arnhem 7

4

De Elster Toren 2

5

OPC

6

Wageningen 6

7

UVS 5 (slotronde)

8

Schaakstad 6

Schema uitslag

1 Wageningen 6 ET 2- 3

2 ET UVS 5 4 - 2

3 ASV 8 ET 4- 1

4 ET SMB 5 5-

5 De Toren Arnhem 7 Jeugd ET - 5

6 ET Schaakstad 6 2 - 4

7 ET OPC 3 3 (ASV verloor van Schaakstad mede hierdoor is OPC kampioen; de eindstand volgt nog)

 

Stand na 7 ronden

 

 

Klasse 3H

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

OPC

10

25

x

4

4

3

3

2

4

5

2.

Schaakstad 6

10

24

2

x

2

3

4

5

4

3

3.

SMB 5

10

20

1

4

x

3

3

3

3

4.

ASV 8

9

26

3

2

2

x

4

4

5

4

5.

De Elster Toren 2

9

25

3

2

5

1

x

5

3

4

6.

De Toren Arnhem 7 j

3

17

4

1

2

1

x

3

5

7.

Wageningen 6

3

16

2

1

2

2

3

x

4

8.

UVS 5

0

13

1

2

2

2

2

1

2

x

 

 

Ronde 1

 

Wageningen 6

1513

-

De Elster Toren 2

1649

2

-

3

1.

Hans van Wijk

1548

-

Eric Hartman

1786

0

-

1

2.

Martin van der Linden

1495

-

Wiely Martens

1732

0

-

1

3.

Jos Jongepier

1498

-

Rob Nieuwboer

1644

1

-

0

4.

Arnoud van Ginkel

1669

-

Peter Bongers

1636

1

-

0

5.

Henk Bakker

1356

-

Henry Schrader

1521

0

-

1

6.

Marc Bruggeman

 

-

Piet Scholten

1575

-

 

Ronde 2

De Elster Toren 2

-

UVS 5

4

-

2

Eric Hartman

-

Onno Marres

-

Wiely Martens

-

Wim de Jong

1

-

0

Peter Bongers

-

Wim van den Broek

0

-

1

Rob Nieuwboer

-

Rob Lubbers

1

-

0

Piet Scholten

-

Jaap Stork

-

Henri Schrader

-

T. van Schijndel

1

-

0

 

Ronde 3

ASV 8

1272

-

De Elster Toren 2

1611

4

-

1

Saifudin Ayyoubi

 

-

Wiely Martens

1732

1

-

0

Ton van Eck

1395

-

Rob Nieuwboer

1644

0

-

1

Zekria Amani

1668

-

Piet Scholten

1575

1

-

0

Hendrik van Buren

1545

-

Peter Bongers

1636

1

-

0

Xadya van Bruxvoort

997

-

Henri Schrader

1521

-

Bent Schleipfenbauer

755

-

Martin van den Eijk

1558

1

-

0

 

Ronde 4

De Elster Toren 2

1611

-

SMB 5

1544

5

-

Wiely Martens

1732

-

Henny Goverde

1642

-

Rob Nieuwboer

1644

-

Brouwer

 

1

-

0

Peter Bongers

1636

-

Evert Niessen

1536

1

-

0

Henri Schrader

1521

-

Frans Drummen

1408

1

-

0

Piet Scholten

1575

-

Peter Groenewald

1576

1

-

0

Martin van den Eijk

1558

-

Wim Dentz

1556

1

-

0

 

Ronde 5

De Toren Arnhem 7

1156

-

De Elster Toren 2

1649

-

5

Quirine Naber

1266

-

Wiely Martens

1732

0

-

1

Frank van Hoorn

 

-

Eric Hartman

1786

0

-

1

Noah Goldsmid

1228

-

Rob Nieuwboer

1644

0

-

1

Geert van Hoorn

 

-

Peter Bongers

1636

0

-

1

Bart Borm

 

-

Henri Schrader

1521

0

-

1

Ian Kock

975

-

Piet Scholten

1575

-

 

Ronde 6

De Elster Toren 2

1649

-

Schaakstad 6

1520

2

-

4

Wiely Martens

1732

-

Gerard Heimerikx

1593

0

-

1

Eric Hartman

1786

-

Adriaan den Hertog

1542

1

-

0

Rob Nieuwboer

1644

-

Ren Schaafsma

1538

0

-

1

Henri Schrader

1521

-

Henk Scholten

1504

-

Piet Scholten

1575

-

Wim Willemsen

1481

-

Peter Bongers

1636

-

Leendert Maris

1463

0

-

1

 

Ronde 7

De Elster Toren 2

1652

-

OPC

1548

3

-

3

Wiely Martens

1732

-

Piet Noordhuis

1639

1

-

0

Eric Hartman

1786

-

Alexander de Roo

 

0

-

1

 

 

-

Hans Verburg

1619

0

-

1

Henri Schrader

1521

-

J. Kuiper

1588

0

-

1

Rob Nieuwboer

1644

-

Herman Molendijk

1496

1

-

0

Piet Scholten

1575

-

Manuel Vasquez

1397

1

-

0