Senioren - osbo (extern)

Dit seizoen (2009/2010) spelen er 2 teams in de OSBO-competitie.
Het eerste team speelt in de 2e klasse en het tweede team speelt in de 3e klasse.

Er wordt ook gespeeld voor de OSBOcup. De eerste ronde was op zaterdag 23 januari. Het team van de Elster Toren , bestaande uit Theo Meijer, John Remmerts, Stefan Brouwers en John van Ginkel won met 3-1 van Mook

Hieronder de samenstelling van de teams:

De
Elster Toren 1
Marc Groenhuis
John Remmerts
John van Ginkel
Stefn Brouwers
Theo Meijer (teamleider, tel: 0481-424353)
Eric de Visser
Jan Delhaye
Erwin Mol
Jo Engels (reserve)

2e klasse D

SMB 4
Mook
De Elster Toren (kampioen)
UVS 4
Variant
ASV 7
Koningswaal (Beuningen)
De Toren Arnhem 5

Schema uitslag

1. Koningswaal Elster Toren (do) 2 - 5
2. ET SMB-4 6 - 2
3.
Mook ET (do) 1 - 6
4. ET De Toren Arnhem 5 5 - 3
5. ET UVS 4 6 - 2
6. Variant ET (vr) 3 - 5
7.
ET ASV 7 (slotronde Mook(do)) 7 - 1

Uitslagen eerste ronde

 

Koningswaal

1673

-

De Elster Toren

1844

2

-

5

1.

Admir Silajdzic

1734

-

Marc Groenhuis

1900

0

-

1

2.

Marinus Mulders

1469

-

John Remmerts

1919

-

3.

Marcel Lever

1897

-

John Van Ginkel

1870

-

4.

Erik Van Oosterhout

1667

-

Stefn Brouwers

1867

0

-

1

5.

Hans Peetoom

1641

-

Theo Meijer

1851

-

6.

Arnold Hoekstra

1637

-

Eric De Visser

1815

-

7.

Gerrit Gerrits

1745

-

Erwin Mol

1773

0

-

1

8.

Hans Jansen

1596

-

Jo Engels

1755

-

Uitslagen tweede ronde

 

De Elster Toren

1833

-

SMB 4

1594

6

-

2

 

1.

Marc Groenhuis

1900

-

Valentijn Phijffer

1669

1

-

0

 

2.

John Remmerts

1919

-

NO

 

1

-

0

Regl.

3.

John Van Ginkel

1870

-

Jos Claessens

1525

-

 

4.

Stefn Brouwers

1867

-

Oscar Mercan

1428

1

-

0

 

5.

Theo Meijer

1851

-

Bart de Kort

 

0

-

1

 

6.

Eric De Visser

1815

-

Jan Aalbers

1468

1

-

0

 

7.

Jan Delhaye

1667

-

Huub Jansen

1745

1

-

0

 

8.

Erwin Mol

1773

-

Eric De Ridder

1729

-

 

Uitslagen derde ronde

 

Mook

1745

-

De Elster Toren

1833

1

-

6

1.

Jan Spoorenberg

1975

-

Marc Groenhuis

1900

-

2.

Niek Van Diepen

1768

-

John Remmerts

1919

0

-

1

3.

Piet De Leeuw

1723

-

John Van Ginkel

1870

1

-

0

4.

Huub Blom

1770

-

Stefn Brouwers

1867

0

-

1

5.

Harry Smits

1701

-

Theo Meijer

1851

0

-

1

6.

Rob Boesten

1643

-

Eric De Visser

1815

0

-

1

7.

Hans Van den Berg

1642

-

Jan Delhaye

1667

0

-

1

8.

Tjado Van Namen

1736

-

Erwin Mol

1773

0

-

1

Uitslagen vierde ronde

 

De Elster Toren

1833

-

De Toren Arnhem 5

1774

5

-

3

1.

Marc Groenhuis

1900

-

Mathieu Roskam

1900

0

-

1

2.

John Remmerts

1919

-

Niels Matser

1746

1

-

0

3.

John Van Ginkel

1870

-

Gerrit Janssen

1805

1

-

0

4.

Stefn Brouwers

1867

-

Jeroen Kruiver

1726

1

-

0

5.

Theo Meijer

1851

-

Karl Denys

1760

1

-

0

6.

Eric De Visser

1815

-

Erik Minderman

1740

0

-

1

7.

Jan Delhaye

1667

-

Tom Brans

1776

0

-

1

8.

Erwin Mol

1773

-

Chiel Minderman

1737

1

-

0

Uitslagen vijfde ronde

De Elster Toren

1833

-

UVS 4

1652

6

-

2

Marc Groenhuis

1900

-

Mathijs Broeren

 

-

John Remmerts

1919

-

Bert-Jan Boer

1701

1

-

0

John Van Ginkel

1870

-

Donald Eeuwes

1753

1

-

0

Stefn Brouwers

1867

-

Frans Nijenhuis

1565

-

Theo Meijer

1851

-

Theo Felet

 

-

Eric De Visser

1815

-

Bart van Leeuwen

 

-

Jan Delhaye

1667

-

Onno Marres

1643

1

-

0

Erwin Mol

1773

-

Rob Schoppema

1598

1

-

0

Uitslagen zesde ronde

Variant

1710

-

De Elster Toren

1833

3

-

5

Koen Rieksen

1745

-

Marc Groenhuis

1900

0

-

1

Richard Rieksen

1730

-

John Remmerts

1919

1

-

0

Rob Huberts

1812

-

John Van Ginkel

1870

-

Rob Knuiman

1764

-

Stefn Brouwers

1867

0

-

1

Ton Hageman

1789

-

Theo Meijer

1851

0

-

1

Bert Hetterscheit

1725

-

Eric De Visser

1815

1

-

0

Jeroen Klein Essink

1547

-

Jan Delhaye

1667

-

Rene Lucassen

1566

-

Erwin Mol

1773

0

-

1

Uitslagen zevende en laatste ronde

De Elster Toren

1833

-

ASV 7

1658

7

-

1

Marc Groenhuis

1900

-

Dik Hajee

1769

-

John Remmerts

1919

-

Jan Vermeer

1722

1

-

0

John Van Ginkel

1870

-

Marco Braam

1637

1

-

0

Stefn Brouwers

1867

-

Tijs Van Dijk

1719

1

-

0

Theo Meijer

1851

-

Theo Koeweiden

1570

1

-

0

Eric De Visser

1815

-

Henk Kuiphof

1613

1

-

0

Jan Delhaye

1667

-

Horst Eder

1539

-

Erwin Mol

1773

-

Tom Bentvelzen

1694

1

-

0

Stand na de zevende ronde (eindstand)

 

Klasse 2D

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

De Elster Toren

14

41

x

5

5

6

6

7

5

6

2.

De Toren Arnhem 5

10

35

3

x

3

4

6

7

6

4

3.

Variant

9

30

3

5

x

3

5

4

4

5

4.

Mook

7

28

1

3

4

x

4

3

6

6

5.

SMB 4

7

28

2

2

2

4

x

6

5

5

6.

ASV 7

6

21

1

3

5

1

x

5

5

7.

Koningswaal

2

19

2

1

4

2

2

3

x

4

8.

UVS 4

1

20

2

3

3

2

2

3

4

x

 

 

De Elster Toren 2
Jo Engels
Piet Scholten
Peter Bongers (teamleider, tel: 0481-465919)
Rob Nieuwboer
Henry Schrader
Martin van den Eijk

3e klasse D

Tornado (Druten)
Wageningen 5
Dodewaard
De Cirkel 2 (Ede)
Bennekom 2
ASV 9
De Elster Toren 2
Rhenen

Schema uitslag

1. Elster Toren Dodewaard 3 - 3
2. De Cirkel 2 ET (di) 4 - 2
3.
ET Bennekom 1 - 4
4. ASV 9 ET (do) 2
- 3
5. Rhenen ET (ma) 1
- 4
6. ET Tornado 2
- 3
7.
Wageningen 5 ET (Dodewaard (di)) 2 - 3

Uitslagen eerste ronde

 

De Elster Toren 2

1579

-

Dodewaard

1586

3

-

3

1.

Rob Nieuwboer

1571

-

Wim Janssen van Doorn

1671

1

-

0

2.

Peter Bongers

1636

-

Jurgen Vermeer

1586

1

-

0

3.

Henry Schrader

1507

-

Marinus Bitter

1693

0

-

1

4.

Piet Scholten

1582

-

Wim Rasing

1506

-

5.

Wim Cornelissen

1603

-

Arie Van Ommeren

1504

0

-

1

6.

Martin Van den Eijk

1573

-

Gert De Leeuw

1558

-

Uitslagen tweede ronde

 

De Cirkel 2

1610

-

De Elster Toren 2

1604

4

-

2

1.

Fedde Kingma

1537

-

Rob Nieuwboer

1571

0

-

1

2.

Ben Verduyn

1616

-

Jo Engels

1755

0

-

1

3.

Benjamin ten Holte

1670

-

Peter Bongers

1636

1

-

0

4.

Thomas Slijper

1579

-

Piet Scholten

1582

1

-

0

5.

Jan Pijkeren

1642

-

Henry Schrader

1507

1

-

0

6.

Albert Bootsman

1618

-

Martin Van den Eijk

1573

1

-

0

Uitslagen derde ronde

 

De Elster Toren 2

1599

-

Bennekom 2

1780

1

-

4

1.

Willem Schepers

 

-

Noel Bovens

1912

0

-

1

2.

Rob Nieuwboer

1571

-

Chris Van Oosterwijk

1837

0

-

1

3.

Jo Engels

1755

-

Martin Markering

1850

0

-

1

4.

Piet Scholten

1582

-

Teun Alting

1679

-

5.

Henry Schrader

1507

-

Gary Dinsbach

1828

0

-

1

6.

Jan Evers

1578

-

Rene Bakker

1575

1

-

0

Uitslagen vierde ronde

 

ASV 9

1334

-

De Elster Toren 2

1604

2

-

3

1.

Bert Sigmond

1526

-

Rob Nieuwboer

1571

1

-

0

2.

Herman De Munnik

1520

-

Jo Engels

1755

0

-

1

3.

Lion De Kok

1266

-

Peter Bongers

1636

-

4.

Liedewij Van Eijk

1026

-

Piet Scholten

1582

0

-

1

5.

Thijs Stomphorst

 

-

Henry Schrader

1507

0

-

1

6.

Cor Van der Jagt

 

-

Martin Van den Eijk

1573

1

-

0

Uitslagen vijfde ronde

 

Rhenen

1565

-

De Elster Toren 2

1604

1

-

4

1.

Jan Van Laar

1668

-

Wiely Martens

1724

0

-

1

2.

Marcel Muis

1630

-

Rob Nieuwboer

1571

-

3.

Arend Baars

1568

-

Peter Bongers

1636

0

-

1

4.

Jan Harms

1545

-

Piet Scholten

1582

-

5.

Jan De Jong

1450

-

Willem Schepers

 

0

-

1

6.

Rene Hovestad

1527

-

Henri Schrader

1507

-

Uitslagen zesde ronde

 

De Elster Toren 2

1629

-

Tornado

1744

2

-

3

1.

Wiely Martens

1724

-

Rijk-Pieter Hofstede

1983

0

-

1

2.

Jo Engels

1755

-

Bernard Lippens

1827

0

-

1

3.

Rob Nieuwboer

1571

-

John Alblas

1676

-

4.

Peter Bongers

1636

-

Jan De Haas

 

-

5.

Piet Scholten

1582

-

Dick Jansen

1590

-

6.

Henri Schrader

1507

-

Stan Jacobs

1645

1

-

0

Uitslagen zevende ronde (slotronde)

 

Wageningen 5

1596

-

De Elster Toren 2

1610

2

-

3

1.

Karin Jeuken

1716

-

Rob Nieuwboer

1571

1

-

0

2.

Frits Gieltjes

1669

-

Peter Bongers

1636

-

3.

Jan Koerselman

1422

-

Jo Engels

1755

-

4.

Albert Van der Harst

1656

-

Piet Scholten

1582

-

5.

Rijk Timmer

1590

-

Henri Schrader

1507

0

-

1

6.

Albert Boshoven

1525

-

Willem Schepers

 

0

-

1

Stand na de zevende ronde (eindstand)

 

Klasse 3D

Mp

Bp

1

2

3

4

5

6

7

8

1.

Bennekom 2

13

32

x

4

3

4

4

5

5

6

2.

Tornado

9

24

2

x

4

3

3

5

4

2

3.

De Cirkel 2

8

23

3

2

x

3

4

2

3

5

4.

Wageningen 5

8

22

1

3

3

x

2

5

3

3

5.

De Elster Toren 2

7

20

1

2

2

3

x

3

4

3

6.

Dodewaard

5

16

1

3

1

3

x

2

4

7.

Rhenen

4

18

1

1

2

2

1

3

x

5

8.

ASV 9

2

11

0

3

1

2

2

1

x

Reserves:
Jan
Evers
Wiely Martens
Lourens Lutgendorff
Willem Schepers
Nico Gabrils
Wim Cornelissen.