Informatie    Toernooi oud   Historie   Krat van Elst

9 april 2017
De uitslagen van het schoolschaaktoernooi van 8 april j.l. Er deden 8 scholen mee  met totaal 43 deelnemers. Door op een groep te klikken komt er een keuzescherm met individuele gegevens,dus bijv. wie speelde met wie en in welke ronde en ook op het dan volgende scherm kan er doorgeklikt worden op naam etc.

Groep 3  klik

Groep 4  klik

Groep 5  klik

Groep 6-7-8 klik


De foto´s zijn  te zien onder menu-foto´s

BS grp 345 Schoolpunten 8-4-2017

totaal

Apeldoorn

116

Roan

Nieman

ape3

14

Chayenne

Cujé

ape4

10

Tom van

Helden

ape4

11

Mira

Reitsema

ape4

15

Asli

Bocu

ape5

9

Thom

Brink

ape5

9

Jesse van

Luttikhuizen

ape5

11

Finn

Otter

ape5

13

Ruben

Reitsema

ape5

13

Binck van der

Vlis

ape5

11

de Ark

16

Islam

Koulali

ark5

7

Lars van

Workum

ark5

9

de Elstar

94

Wessel van

Dorst

elst4

8

Sara

Farman

elst4

10

Marc

Hendriks

elst4

7

Rutger de

Jong

elst4

9

Rafael van

Loon

elst4

9

Florian

Maters

elst4

11

Quinten

Mekkelholt

elst4

10

Rohan van

Roosmalen

elst4

12

Mark de

Saegher

elst4

9

Thijmen

Theloosen

elst4

9

de Esdoorn

45

Finn

Bastinck

esd4

10

Dinand

Hendriks

esd4

11

Aristdes

Buntara

esd5

15

Dano

Vermeulen

esd5

9

Meeuwenberg

7

Jelle

Blom

mee5

7

Stap v Stap

102

Damian

Kempkes

stap3

9

Vigo

Doppen

stap4

11

Koen

Hoekstra

stap4

11

Dani

Janssen

stap4

11

Joshua

Kempkes

stap4

8

Joep

Mulder

stap4

12

Kalle

Theunissen

stap4

10

Gijs

Visschers                          

stap4

11

Lars

Huizenga

stap5

11

Jeppe

Theunissen

stap5

8

Sunte Werfert

18

Laurens

Besselink

sun5

8

Tycho

Jensen

sun5

10

de Wegwijzer

36

Floris v.d.

Bruinhorst

weg3

9

Jasper

Lukassen

weg3

8

Tycho van

Wolveren

weg4

9

Noah van

Wolveren

weg5

10

 

Uitslag BS grp 345

schaaktoernooi

8 april 2017

de Regenboog Apeldoorn

 

116

 

Stap voor Stap Elst

 

102

 

de Elstar Elst

 

94

 

de Esdoorn Elst

 

45

 

de Wegwijzer Elst

 

36

 

Sunte Werfert

 

18

 

de Ark  Elst

 

16

 

de MeeuwenbergDriel

 

7

 

 

 

 

 

De foto´s zijn al te zien onder menu-foto´s

 

22 januari 2017
Hieronder de uitslagen van dit toernooi.

 

Overbetuwe Basisschool Schaakkampioenschap 2017

in 2 leeftijdsklassen.

 

nr

School

Plaats

Punten en bordpunten

 

01

Stap voor Stap

Elst

14 (24.5)

02

School md Bijbel

Randwijk

10 (18.0)

03

de Ark - de Wegwijzer

Elst

9 (15.5)

04

Lam v Bueren-de Esdoorn

Zetten

7 (14.5)

05

de Meeuwenberg             

Driel

2 (06,5)

06

de Oversteek

Oosterhout

0 (05.0)

07

de Esdoorn-de Wegwijzer

Elst

10 (14.0)

08

S.md Bijbel 2 StapvStap 2

Randwijk

6 (10.5)

09

De Ark 2                

Elst

2 (06.0)

10

de Elstar - Okkernoot

Elst/Zetten

2 (04.5)

 

Individuele resultaten

Sjoerd

Vosselman

Stap voor Stap

6

Melle van

Dijken

School md Bijbel

5,5

Marco

Wieland

Stap voor Stap

5,5

Mike van

Bergen

Stap voor Stap

5,5

Dinand

Dunnink

de Ark

5

Mees

Garritsen

de Esdoorn

5

Hugo

Kneepkens

Stap voor Stap

5

Aristides

Buntara

de Esdoorn

4,5

Arko

Nijkamp

School md Bijbel

4,5

Jelmer van

Dijken

School md Bijbel

4,5

Bengt

Michielsen

de Wegwijzer

4

Pepijn van

Dinther

de Meeuwenberg

4

Oscar

Hengeveld

de Oversteek

4

Luc

Lagendijk

Stap voor Stap

4

Maarten

Willems

School md Bijbel

3.5

Lars van

Workum

de Ark

3,5

Nadeem

Ahmod

de Ark

3

Matthijs van den

Oever

Lam. v. Bueren

3

Emily

Holsbrink

Lam. v. Bueren

2

Noud van

Ginkel

Oversteek

1,5

Jorn

Essers

de Meeuwenberg

1

Jayden

Jansen

de Meeuwenberg

1

Damian

Pater

de Meeuwenberg

1

Boyd van der

Heiden

de Meeuwenberg

0,5

Kai van

Ginkel

Oversteek

0,5

Groep 345 beginners

 

 

 

Mees

Kuiper

het Talent

4,5

Erik

Bunt

School md Bijbel

4

Joël

Noordam 

School md Bijbel

3,5

Haseeb

Ahmod

de Ark

3

Daan

Garritsen

de Esdoorn

3

Koen

Hoekstra

Stap voor Stap

3

Noah van

Wonderen

de Wegwijzer

2,5

Islam

Koulali

de Ark

2

Tobias van den

Bosch

de Elstar

2

Tycho van

Wonderen

de Wegwijzer

2

Janneke

Saedt

de Okkernoot

1,5

Jelte van

Asseldonk

de Elstar

0,5

Ruben

Gerritsen

de Ark

0

 

 

 

 

Schoolschaakteams groep 3,4,5 toernooi in Elst 8 april 2017, met tevens een groep 6,7,8 individueel schaaktoernooi.

Finale groep 3,4,5 is 10 juni 2017 te Nijmegen.